menuordersearch
cdrgraphic.ir

طراحی سایت -آموزش طراحی سایت -طراحی وب سایت

(0)
(0)
محتوا گذاری در صفحات

محتواگذاری در صفحات

درج محتوا در سایت ساز

 

توجه : درج خبر در کلیه انواع سایت ها (فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی و ... )به همین نحو می باشد . 
نکته : کاربران گرامی مطلع باشند در ابتدا که سایت را تحویل می گیرند بطور پیش فرض یکسری صفحه با محتوا دارند، شما می توانید کلیه صفحات را ویرایش کرده و یا حذف نموده و یا بر اساس نیاز صفحه جدیدی ایجاد نمایید. ( با کلیک راست کردن بر روی منو ها می  توانید گزینه ویرایش را انتخاب کنید و شاخه های از پیش طراحی شده را ویرایش نمایید. برای اطلاعات بیشتر از کارکرد منو ها به آموزش ایجاد منو مراجعه کنید.)
برای درج محتوا در صفحه به روش زیر عمل می کنیم. در اینجا به عنوان مثال در صفحه " درباره ما " را محتوا درج می کنیم .
برای این کار بر روی گزینه درباره ما در صفحه مدیریت کلیک می کنیم . صفحه زیر باز می  شود. می توانید متن و تصاویر خود را درج نمایید.
نکته : اگر تصویری را درج می کنید حتما بصورت درصدی باشد ( آموزش کار با ادیتور را مطالعه نمایید.)


نکته : از آنجا که ما بطور پیش فرض در سایت شما محتوا درج کرده ایم ، زمانی که صفحه درباره ما را باز کنید یک متن درباره ما در آن وجود دارد . متن تستی را پاک کنید و محتوای مورد نظر خود را بنویسید.


 

 

 

محتوای مورد نظر را وارد می کنیم.
در سمت راست ابزار محتوا گذاری وجود دارد . با کلیک برروی هر کدام از ابزار ها باکس آن باز می شود.

 

 

 

آپلودفایل یوتاب آپلود فایل سایت ساز :

 با این قابلیت شما توانایی آپلود کردن فایل های بسیاری را بر روی سایت خود خواهید داشت. برای آشنایی با روش کارکرد آپلود فایل به بخش آموزش آپلود فایلمراجعه نمایید.آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب لینک شبکه های اجتماعی : 

شبکه های اجتماعی خود را در اینجا درج کنید.بر روی + کلیک کنید . باکس صفحات اجتماعی باز می شود . از میان آیکون های نمایش داده شده شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید و لینک خود را درج نمایید. سپس گزینه درج را بزنید.
برای حذف آیکون شبکه بر روی آن کلیک کنید ، از صفحه باز شده گزینه حذف را بزنید.

 

 

کلمات کلیدی یوتاب کلید واژه ( کلمات کلیدی ) :

 به منظور بهبود وضعیت سرچ در این قسمت کلمات کلیدی خود را وارد کنید. برای حذف کلمات کلیدی بر روی هر یک که می خواهید کلیک کنید یک ضرب در قرمز نمایش داده می شود و آن کلمه کلیدی حذف می شود.اخبار مرتبط با خبر های دیگر یوتاب در ادامه بخوانیم (مطالب مرتبط): 

برای ایجاد ارتباط در بین بخش های مختلف که به هم مربوط هستند ، می توانید در این قسمت یک کلمه واحد را درج کرده و کلیه بخش های به هم مرتبط را کنار یکدیگر نمایش دهید.برای حذف کلمات مرتبط بر روی هر یک که می خواهید کلیک کنید یک ضرب در قرمز نمایش داده می شود و آن کلمه مرتبط حذف می شود.آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور افزودن نقشه گوگل: 

موقعیت مکانی خود را از این طریق بر روی نقشه پیدا کرده و روی سایت خود نمایش دهید.  به آموزش افزودن نقشه گوگل مراجعه کنید .ارسال :

پس از تکمیل کلیه اطلاعات برای نمایش صفحه بر روی سایت گزینه ارسال را بزنید.ارسال پیش نویس :

پس از تکمیل کلیه اطلاعات برای عدم نمایش صفحه بر روی سایت گزینه ارسال پیش نویس را بزنید.

شرکت سازنده