menuordersearch
cdrgraphic.ir

طراحی سایت -آموزش طراحی سایت -طراحی وب سایت

(1)
(0)
نحوه ورود به پنل مدیریتی

 نحوه ورود به پنل مدیریت سایت


بعد از خرید و دریافت <پنل کاربری > که شامل  رمز عبور و نام  کاربری  می باشد .به راحتی میتوانید وارد پنل مدیریت وب سایت خود شوید.

 

در صورتی که دامین خود را بر روی سایت پارک نموده اید آدرس پنل مدیریت شما ، با دامین خودتان می باشد و بصورت زیر نوشته می شود:

نکته : آدرس پنل مدیریت شما بصورت زیر نوشته می شود : yourdomain/main.aspx​  
​این yourdomain همان آدرس دامین شما می باشد. 

 

ورود به پنل مدیریت سایت :

کاربران گرامی برای ورود به پنل مدیریت خود لازم نیست تا از " ورود به حساب کاربری " موجود در سایت  اقدام نمایید. شما می توانید به راحتی آدرس پنل مدیریت سایت خود را در آدرس بار مرورگر خود وارد کنید تا صفحه ورود به پنل مدیریت باز شود . همانطور که در تصویر زیر می بینید:

 

 

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید .
نام کاربری: بعد از ثبت نام  و خرید از وب سایت cdrgraphic.ir  به شما تعلق می گیرد. 
رمز عبور : نیز بعد از خرید و ثبت نام به شما همراه با نام کاربری به شما تعلق می گیرد.
کد امنیتی : همان عدد چهار رقمی که بصورت حروف نوشته شده است را در کادر مربوطه وارد نمایید.به عنوان مثال در تصویر می بینید هشت هزار و ششصد و چهل و شش که در کادر کد امنیتی عدد 8646 را درج می نماییم .
بخاطر بسپار : در صورتیکه می خواهید نام کاربری و رمز عبورتان در این مرورگر ذخیره شده و در دفعات بعدی آن ها را وارد نکنید، تیک قسمت مرا بخاطر بسپار را بزنید.
نکته : دقت کنید در صورتی که سیستم کامپیوتری متعلق به شخص دیگری می باشد و شما از سیستم او استفاده می کنید و نمی خواهید از اطلاعات شما آگاهی پیدا کنند تیک این قسمت را نزنید.
در انتها " ورود " را بزنید.

 

 

فراموشی رمز عبور پنل مدیریت سایت :

در صورت فراموشی رمز عبور بر روی " رمز عبورم را فراموش کرده ام " کلیک کنید. 

 نام کاربری خود را وارد کرده و نوع ارسال رمز عبورتان را مشخص نمایید ، کد امنیتی را وارد کرده و در انتها " ارسال رمز عبور " را بزنید . رمز عبور جدید برای شما ارسال می گردد.

نکته : شما نباید هم زمان از یک مرورگر هم به عنوان مدیر در پنل مدیریت سایتتان باشید و هم به عنوان کاربر وارد خود سایت شوید .

اگر چنین اقدامی نمایید باعث می شود شما را از مدیریت خارج کند .

telegraminstagram
شرکت سازنده